اقدامات قبل از جراحی پلک

نکات و اقدامات قبل از جراحی پلک

اقدامات قبل از جراحی پلک : قاعدتا کسب نتایج بهینه از کلیه اعمال جراحی زیبایی از جمله جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی ، قبل از هر چیز به تبحر و تجربه پزشک بستگی دارد و پس از آن در گرو رعایت نکات و مراقبت های قبل و بعد از عمل توسط متقاضی جراحی می باشد.

از این رو لازم دانستیم در مقاله حاضر به تبیین اقدامات قبل از جراحی پلک بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با رعایت این دستورالعمل ها ، در راستای حصول نتایج مطلوب از جراحی زیبایی پلک قدمی اساسی بردارید.

شما همراهان گرامی می توانید به منظور کسب آگاهی در خصوص مراقبت های بعد از جراحی پلک نیز به مقاله مربوطه مراجعه فرمایید.

توصیه ها و اقدامات قبل از جراحی پلک :

  • همانطور که در ابتدای مقاله نیز یادآور شدیم ، انتخاب یک جراح متخصص ماهر و کاردان اولین و اساسی ترین گام جهت انجام تمامی جراحی های زیبایی از جمله جراحی زیبایی پلک به شمار می رود.

لذا متقاضیان جراحی زیبایی پلک می بایست پیش از هر اقدامی ، نهایت دقت خود را جهت انتخاب بهترین و حاذق ترین جراح پلک بکار گیرند.اقدامات قبل از جراحی پلک

  • پس از انتخاب جراح متخصص ، افراد می بایست جهت جلسه مشاوره به مطب پزشک منتخب خویش مراجعه نموده و در این جلسه علاوه بر ارائه شرح حالی از وضعیت فعلی خود و نیز بیان اهداف و خواسته های شان از انجام جراحی زیبایی پلک ، پزشک مورد نظر را از سوابق پزشکی خویش و نیز هر گونه داروی خاصی که مصرف می کنند مطلع نمایند.
  • توجه داشته باشید که در برخی موارد ممکن است پزشک شما قبل از انجام عمل ، داروهایی را برای تان تجویز نماید ؛ در این صورت می بایست داروهای تجویز شده را طبق دستور و به طور منظم به مصرف برسانید.
  • به توصیه پزشک مصرف داروهایی که سبب رقیق شدن خون و در نتیجه بروز اختلال در انعقاد خون می شوند ؛ همچون وارفارین ، آسپرین ، ویتامین E و برخی مکمل های گیاهی ؛ از مدتی قبل از انجام جراحی زیبایی پلک ممنوع می باشد.
  • مصرف الکل و نیز کلیه دخانیات اعم از سیگار و قلیان حداقل از 2 هفته قبل از جراحی پلک ممنوع است ، چرا که سیگار در فرآیند عمل ایجاد اشکال کرده و جان فرد را به مخاطره خواهد انداخت.
  • عمل جراحی پلک ، غالبا تحت بیهوشی عمومی انجام می شود ؛ لذا در این صورت افراد باید در شب قبل از عمل تنها یک غذای سبک میل کنند و از 8 ساعت قبل از جراحی نیز هیچ نوع نوشیدنی یا ماده خوراکی مصرف نکنند.
  • دلیل این امر از این حیث می باشد که پر بودن معده در حین عمل ، مسئله ای خطرناک قلمداد می گردد ، زیرا ممکن است محتویات معده به راه تنفسی بازگشته و جان فرد را تهدید نماید.
  • در آخر این که متقاضی جراحی زیبایی پلک می بایست حتما باتفاق حداقل یک نفر همراه به مرکز جراحی مراجعه کند.

پاسخ

دو × پنج =

Call Now Buttonتماس با دکتر