جراحی زیبایی بینی ارومیه

جراحی زیبایی بینی ارومیه

جراحی زیبایی بینی ارومیه : افرادی که تمایل به انجام جراحی زیبایی بینی ( Rhinoplasty ) دارند ، باید در وهله اول به این نکته ؛ یعنی انتخاب بهترین جراح بینی بسیار دقت داشته باشند.

افراد به منظور انتخاب جراح بینی ، می بایست با توجه به شهر محل سکونت خود اقدام نمایند ؛ به عنوان مثال ساکنین استان آذربایجان غربی و شهرهای مجاور آن می توانند برای انجام جراحی زیبایی بینی ارومیه به دکتر محمدباقر علیپور ؛ جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ارومیه مراجعه نمایند و با اطمینان خاطر انجام جراحی بینی خود را به ایشان واگذار نمایند.

دکتر علیپور در حوزه جراحی های زیبایی صورت از جمله جراحی زیبایی بینی مهارت بالایی دارند.

ایشان با اتکا به تجربه فراوانی که در این زمینه کسب نموده  و نتایج درخشانی که در کارنامه کاری شان به ثبت رسانیده اند بهترین نتیجه از جراحی زیبایی بینی را برای بیماران خود به ارمغان می آورند.

همچنین لازم به ذکر است که دکتر علیپور در شمار بهترین جراحان بینی کشور قرار دارند و یکی از بهترین های این حوزه می باشند.

اهمیت انتخاب جراح بینی :جراحی زیبایی بینی ارومیه

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره نمودیم ، انتخاب جراح بینی اولین آیتمی است که متقاضیان جراحی بینی باید آن را مد نظر داشته باشند ؛ دلیل تاکید بر این مسئله از این حیث است که میزان تبحر و تجربه جراح بینی ، تاثیری مستقیم بر روی نتیجه این جراحی دارد.

از این رو عدم انتخاب صحیح جراح بینی و بی توجهی به این موضوع ، ممکن است نارضایتی فرد از نتیجه جراحی را به دنبال داشته باشد و وی را ملزم به انجام جراحی مجدد بینی یا اصطلاحا جراحی ترمیمی بینی نماید.

جراحی زیبایی بینی :

جراحی زیبایی بینی یکی از انواع جراحی زیبایی است که امروزه بویژه طی سال های اخیر طرفداران وسیعی یافته است و روزانه بر محبوبیت آن افزوده می شود.

بینی در مرکز چهره واقع شده و در زیبایی صورت تاثیر شگرفی دارد ، تا جایی که وجود حداقل ایراد در این عضو از بدن می تواند بر زیبایی دیگر اعضای صورت نیز تاثیر سوء گذاشته و از زیبایی آن ها بکاهد.

بنابراین با توجه به این که این عضو بر زیبایی دیگر اجزای چهره موثر است و می تواند از زیبایی صورت بکاهد یا آن را دوچندان نماید ، یکی از مهم ترین اعضای صورت تلقی می گردد.

خوشبختانه در حال حاضر روش های مختلفی برای اصلاح ایرادت بینی و بهبود عملکرد آن پا به عرصه ظهور نهاده اند که در این میان جراحی زیبایی بینی از قدمت بیشتری برخوردار است.

توجه داشته باشید که جراحی بینی ، بهترین راه جهت رفع نقائص ظاهری بینی و همچنین بهبود مکانیزم تنفسی محسوب می گردد.

پاسخ

نوزده − 14 =

Call Now Buttonتماس با دکتر