جراح بینی

جراح بینی

جراح بینی : جراحی بینی ، امروزه نوعی جراحی زیبایی متداول محسوب می گردد و عموم افراد فارغ از هر سن و جنسیتی درصدد انجام آن هستند ؛ به طور کلی جراحی زیبایی بینی با هدف رفع نقائص ظاهری بینی در عین حفظ عملکرد تنفسی بینی انجام می پذیرد و با اصلاح اشکالات ظاهری بینی و ایجاد توازن و هماهنگی میان اجزای صورت ، زیبایی چهره را دوچندان می کند.

انتخاب جراح بینی ، اساسی ترین گام در راستای جراحی بینی می باشد ، لذا از این رو به جرأت می توان گفت که از اهمیت ویزه ای برخوردار است و نتیجه جراحی بینی تا حد قابل توجهی در گرو آن است.

لذا از این حیث ، مسئله انتخاب جراح بینی به موضوعی بس حائز اهمیت بدل گشته است.

نحوه انتخاب جراح بینی :

از آن جا که جراحی بینی یک عمل فوریتی محسوب نمی شود ؛ بنابراین باید گفت که افراد نباید جهت انجام آن شتاب کنند ، بلکه باید با نهایت دقت و انجام تحقیقات کافی در این زمینه ، یک جراح بيني مجرب و حاذق را برگزینند تا به این ترتیب از نتایج به دست آمده رضایت خاطر داشته باشند.جراح بینی

به این منظور توصیه می شود در ابتدا از دوستان و آشنایان تان که جراحی بینی انجام داده و گمان می کنید از ماحصل آن رضایت دارند ؛ راجع به جراح بيني معالج شان تحقیق نمایید.

در قدم بعدی می توانید به جستجو در اینترنت بپردازید و لیستی از بهترین جراحان بینی تهیه کنید و سپس به سایت پزشکی جراحان بینی موجود در لیست تان رجوع کرده و از تخصص ، سطح تحصیلات ، سوابق کاری جراح بيني مطلع شوید.

همچنین به بخش گالری تصاویر یا ایستاگرام رسمی پزشک مورد نظر مراجعه کنید و نمونه کارهای ایشان را ملاحظه فرمایید.

با توجه به تحقیقات به عمل آمده می توانید به صورت حضوری به مطب پزشک منتخب خود مراجعه نموده و بیماران حاضر در مطب را که قبلا توسط جراح مورد نظر شما تحت عمل جراحی قرار گرفته اند از نزدیک ببینید و حتی با آن ها در ارتباط با میزان رضایت شان گفتگو کنید.

در نهایت پس از اطمینان از انتخابی که کرده اید می توانید با پزشک تان مشاوره داشته باشید ، لازم به ذکر است که شما در جلسه مشاوره می توانید تمامی خواسته های و اهداف خود از انجام جراحی بینی را مطرح نمایید.

پاسخ

5 + 17 =

Call Now Buttonتماس با دکتر