جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ارومیه

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ارومیه

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ارومیه : تخصص گوش و حلق و بینی که اصطلاح پزشکی آن Otorhinolaryngology است ؛ شاخه ای از علم پزشکی می باشد که به طور کلی به بررسی ، تشخیص و درمان مشکلات مربوط به گوش ، بینی ، گلو و سر و گردن می پردازد.

به علاوه تشخیص و درمان مشکلاتی اعم از اختلالات سیستم تنفسی مانند پولیپ بینی ، مشکلات و ضایعات حنجره ، سینوس ها و ساختار سر و گردن نیز در حوزه تخصص متخصص گوش و حلق و بینی می باشد.

لازم به ذکر است که پزشکان متخصص گوش و حلق و بینی ، در زمینه درمان اختلالات شنیداری و گفتاری نیز دوره هایی را سپری نموده اند.

حوزه فعالیت متخصص گوش و حلق و بینی

متخصصین گوش و حلق و بینی یا پزشکان ENT ؛ می توانند در هر یک گرایش های زیر خدماتی را ارئه نمایند :

  • راینولوژی : متخصصان گوش و حلق و بینی توانایی انجام انواع جراحی پلاستیک بینی ، جراحی آندوسکوپی بینی و سینوس را دارند.
  • اتولوژی یا جراحی گوش : از دیگر توانایی های جراح و متخصص گوش و حلق و بینی می توان به انجام جراحی زیبایی گوش اشاره نمود.

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ارومیه

  • بلفاروپلاستی : جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی از دیگر خدماتی است که متخصص گوش و حلق و بینی قادر به انجام آن می باشد.
  • لارنگولوژی : منظور از لارنگولوژی کلیه ناهنجاری ها و اختلالات مربوط به گلو از قبیل گرفتگی صدا ، گلو درد ، رفلاکس معده و اختلالت بلع می باشد که متخصص گوش و حلق و بینی توان درمان آن را داراست.
  • جراحی سر و گردن : مقصود از این جراحی ، جراحی حنجره و ضایعات مخاطی حنجره و درمان بیماری ها و تومورهای سر و گردن می باشد که متخصص گوش و حلق و بینی از توانایی انجام آن برخوردار است.

سخن آخر

دکتر محمد باقر علیپور ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ارومیه ، یکی از مجرب ترین و پرسابقه ترین جراحان گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن ایران می باشند که درمان های موفقیت آمیز فراوانی در کارنامه کاری شان به ثبت رسانیده اند و در این حوزه بهترین و موثرترین خدمات را به بیماران و مراجعین خود ارائه می نمایند.

شما می توانید جهت آشنایی بیشتر با دکتر علیپور و مشاهده نمونه کارها و نیز مطالعه مقالات مندرج در سایت ایشان به صفحه اینستاگرام و سایت رسمی دکتر علیپور مراجعه فرمایید.

پاسخ

2 × 3 =

Call Now Buttonتماس با دکتر