لیپوساکشن گردن

لیپوساکشن گردن

لیپوساکشن گردن : افزایش چربی در ناحیه گردن و بخش زیرین چانه ، سبب تشکیل غبغب در این ناحیه می شود و فرم متناسب صورت را بر هم می زند. طبیعتا انجام حرکات ورزشی و رعایت برنامه غذایی ، در راستای رفع غبغب ؛ نیازمند مدت زمان طولانی می باشند و در نهایت نیز اثربخشی چندانی ندارند.

امروزه با انجام ليپوساکشن گردن ، می توان چربی های اضافی گردن و غبغب را از بین برد ، علاوه بر این انجام ليپوساکشن گردن به خوش فرم شدن فک نیز کمک می کند.

لیپوساکشن گردن

لیپوساکشن گردن چیست ؟

ليپوساکشن گردن ، یکی از روش های پیکرتراشی است که جهت بهبود ظاهر گردن ، رفع غبغب و برجسته تر شدن خط فک ؛ مورد استفاده قرار می گیرد.

در این عمل ؛ برش هایی در محل مورد نظر ایجاد شده و از طریق دستگاه ساکشن و با استفاده از لوله هایی به نام کانولا و ارسال آن ها به زیر پوست فرد می توان طی مدت زمان کوتاهی ، کلیه چربی های اضافی موجود در بخش تحتانی چانه را تخلیه نمود.

بعد از لیپوساکشن گردن

بعد از عمل ليپوساکشن گردن ، فرد دوران نقاهت بسیار کوتاهی را سپری کرده و به سرعت می تواند به امور روزمره خود بازگردد و انجام فعالیت های روزانه را از سر بگیرد ؛ البته توصیه می شود حداقل به مدت 72 ساعت پس از عمل ،  استراحت نماید.

طی روزهای اولیه بعد از عمل ليپوساکشن گردن ، التهاب و تورم در ناحیه گردن وجود خواهد داشت ؛ این مسئله امری طبیعی می باشد و نباید دچار نگرانی شد ، زیرا طی بازه زمانی کوتاهی فروکش کرده و از بین می رود.

در برخی موارد ممکن است که پزشک متخصص برای بیمار ، نوعی نوار کششی مخصوص تجویز کند ، استفاده از این گن در نواحی چانه و گردن می تواند به فرم دهی بهتر گردن کمک کند.

از این رو افراد بعد از انجام عمل ليپوساکشن گردن می بایست این گن را تهیه نموده و تا زمانی که پزشک معالج آن ها توصیه می کند ، از آن استفاده نمایند.

توجه داشته باشید که در این عمل ؛ احتمال خونریزی و ریسک آسیب رسانی به بافت های مجاور به نسبت ، کمتر از دیگر روش های برداشتن غبغب می باشد.

لیپوساکشن گردن برای چه افرادی مناسب است ؟

  • عمل ليپوساکشن گردن برای افراد ذیل گزینه مناسبی می باشد :
  • افرادی که در زیر گردن خود ، چربی اضافی دارند.
  • افرادی که با افتادگی پوست در ناحیه گردن مواجه هستند.
  • افرادی که علاوه بر افتادگی پوست گردن با چربی اضافی در این ناحیه نیز مواجه هستند.

پاسخ

1 × چهار =

Call Now Buttonتماس با دکتر