لیپوساکشن گردن

لیپوساکشن گردن

لیپوساکشن گردن : افزایش چربی در ناحیه گردن و بخش زیرین چانه ، سبب تشکیل غبغب در این ناحیه می شود و فرم متناسب صورت را بر هم می زند. طبیعتا انجام حرکات ورزشی و رعایت برنامه غذایی ، در راستای رفع غبغب ؛ نیازمند مدت زمان طولانی می باشند و در نهایت نیز اثربخشی چندانی ندارند.

امروزه با انجام ليپوساکشن گردن ، می توان چربی های اضافی گردن و غبغب را از بین برد ، علاوه بر این انجام ليپوساکشن گردن به خوش فرم شدن فک نیز کمک می کند.

توجه داشته باشید افرادی که تصمیم به انجام عمل ليپوساکشن گردن دارند ، در قدم اول باید به بهترین جراح متخصص سر و گردن مراجعه نمایند و تحت معاینه و بررسی قرار گیرند.

دکتر محمدباقر علیپور بهترین جراح پلاستیک سر و گردن و از برترین پزشکان جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ارومیه می باشند که در حوزه کاری خود ؛ از جمله انجام جراحی لیپوساکشن گردن ، نتایجی درخشان در کارنامه کاری شان به ثبت رسانیده اند.

لیپوساکشن گردن

لیپوساکشن گردن چیست ؟

ليپوساکشن گردن ، یکی از روش های پیکرتراشی است که جهت بهبود ظاهر گردن ، رفع غبغب و برجسته تر شدن خط فک ؛ مورد استفاده قرار می گیرد.

در این عمل ؛ برش هایی در محل مورد نظر ایجاد شده و از طریق دستگاه ساکشن و با استفاده از لوله هایی به نام کانولا و ارسال آن ها به زیر پوست فرد می توان طی مدت زمان کوتاهی ، کلیه چربی های اضافی موجود در بخش تحتانی چانه را تخلیه نمود.

بعد از لیپوساکشن گردن

بعد از عمل ليپوساکشن گردن ، فرد دوران نقاهت بسیار کوتاهی را سپری کرده و به سرعت می تواند به امور روزمره خود بازگردد و انجام فعالیت های روزانه را از سر بگیرد ؛ البته توصیه می شود حداقل به مدت 72 ساعت پس از عمل ،  استراحت نماید.

طی روزهای اولیه بعد از عمل ليپوساکشن گردن ، التهاب و تورم در ناحیه گردن وجود خواهد داشت ؛ این مسئله امری طبیعی می باشد و نباید دچار نگرانی شد ، زیرا طی بازه زمانی کوتاهی فروکش کرده و از بین می رود.

در برخی موارد ممکن است که پزشک متخصص برای بیمار ، نوعی نوار کششی مخصوص تجویز کند ، استفاده از این گن در نواحی چانه و گردن می تواند به فرم دهی بهتر گردن کمک کند.

از این رو افراد بعد از انجام عمل ليپوساکشن گردن می بایست این گن را تهیه نموده و تا زمانی که پزشک معالج آن ها توصیه می کند ، از آن استفاده نمایند.

توجه داشته باشید که در این عمل ؛ احتمال خونریزی و ریسک آسیب رسانی به بافت های مجاور به نسبت ، کمتر از دیگر روش های برداشتن غبغب می باشد.

لیپوساکشن گردن

لیپوساکشن گردن برای چه افرادی مناسب است ؟

عمل ليپوساکشن گردن برای افراد ذیل گزینه مناسبی می باشد :

  • افرادی که در زیر گردن خود ، چربی اضافی دارند.
  • افرادی که با افتادگی پوست در ناحیه گردن مواجه هستند.
  • افرادی که علاوه بر افتادگی پوست گردن با چربی اضافی در این ناحیه نیز مواجه هستند.

اقدامات قبل از لیپوساکشن گردن

  • مصرف داروهایی همچون آسپرین ، ایبوپروفن و داروهای ضد انعقاد خون از یک هفته قبل از عمل ليپوساکشن گردن تا دو هفته بعد از آن ممنوع است.
  • از استعمال الکل و دخانیات از یک هفته قبل از عمل ليپوساکشن گردن تا سه هفته پس از آن باید خودداری شود. ( توجه داشته باشید که مصرف سیگار ، قلیان و الکل موجب کند شدن روند بهبود زخم های جراحی می شود )
  • متقاضیان عمل ليپوساکشن گردن باید در جلسه مشاوره ؛ جراح معالج خود را از سوابق پزشکی ، داروهایی که مصرف می کنند ، حساسیت های دارویی که دارند و مواردی از این قبیل ؛ مطلع سازند.
  • افرادی که تصمیم به انجام عمل ليپوساکشن گردن دارند ، باید از 8 ساعت قبل از عمل چیزی نخورده و ننوشند و در روز جراحی ناشتا باشند. ( در غیر این صورت ممکن است محتویات معده وارد مجاری تنفسی شده و جان فرد را به مخاطره بیاندازد )

نتیجه جراحی لیپوساکشن گردن

نتیجه این عمل جراحی تا قبل از رفع تورم و ترمیم بافت پوست ، به وضوح مشخص نخواهد بود ؛ لذا جهت دیدن نتیجه نهایی این جراحی باید تا یکسال صبر کنید.

لیپوساکشن گردن

هزینه لیپوساکشن گردن

هزینه عمل ليپوساکشن گردن ، به فاکتورهای گوناگونی بستگی دارد و برآورد قیمت دقیق آن ؛ نیازمند معاینه فرد توسط پزشک متخصص می باشد.

از این رو علاقمندان به انجام جراحی ليپوساکشن گردن ، به منظور آگاهی و کسب اطلاع دقیق از قیمت این عمل جراحی باید به پزشک متخصص مراجعه نموده و مورد بررسی و آنالیز قرار گیرند.

سخن آخر

به طور کلی ، خط گردن از بارزترین و برجسته ترین ابعاد یک صورت ایده آل به شمار می رود. از این رو افرادی که به دنبال داشتن غبغب و سایر عللی که موجب مخفی شدن برجستگی گردن آن ها می شود با دفرمیتی حالت صورت خود و متعاقبا کاهش اعتماد به نفس روبرو خواهند بود.

این دسته از افراد ، می توانند با انجام  عمل ليپوساکشن گردن و متمایز ساختن خط گردن خود ؛ نسبت به اصلاح این مشکل اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که ليپوساکشن گردن ، روشی کاملا ایمن و بی خطر می باشد تا جایی که از آن تحت عنوان اثربخش ترین عمل جراحی پلاستیک یاد می شود.

پاسخ

هشت − شش =

Call Now Buttonتماس با دکتر